Schadt Karel (Příbram 1888 - 1955)
Cesta k vodě, signováno vpravo dole Karel Schadt,olej/plátno, 85,5 x 111 cm, lehce poškozený rám (Šm)
11.03.2017 - 14:00
CZK 40.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 26.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 11.03.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 04.03. - 11.03.2017 |